7R inwestuje w stolicy

7R inwestuje w stolicy

Warszawa, 29 stycznia 2019

Spółka 7R, deweloper powierzchni magazynowych i logistycznych, wybuduje w Warszawie nowy kompleks 7R City Flex Warsaw Airport I.

To pierwsza inwestycja firmy 7R w Warszawie, która powstaje w ramach konceptu sieci miejskich magazynów 7R City Flex Last Mile Logistic. Kompleks trzech obiektów o całkowitej powierzchni około 13, 9 tys. mkw. typu small business unit powstanie przy drodze ekspresowej S2, w pobliżu Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina i stacji Szybkiej Kolei Miejskiej. Obiekt znajdować się będzie 500 metrów od pętli tramwajowej Warszawa Okęcie będącej częścią kompleksu Park & Ride oraz w sąsiedztwie centrum handlowego. 

W skład 7R City Flex Warsaw Airport I wejdą trzy budynki, o powierzchniach: 5,6 tys. mkw., 4,9 tys. mkw. oraz 3,4 mkw., zaprojektowane zgodnie z certyfikatem BREEAM.

– Przestrzeń będzie można elastycznie aranżować i dopasować zarówno pod powierzchnię magazynową, jak również serwisową oraz lekką produkcję i wysokiej klasy biura. Usytuowanie magazynów w granicach aglomeracji gwarantuje dostęp do odpowiedniej infrastruktury drogowej i komunikacji miejskiej, co sprawia, że to atrakcyjna lokalizacja również pod kątem dostępu do kadry pracowniczej – dodaje Maciej Krawiecki, dyrektor ds. wynajmu w 7R.

Źródło: eurobuildcee.com